עריכת פטנטים

שלומוביץ קניין רוחני, הוא משרד עורכי דין המתמחה במתן פתרונות איכותיים, ומותאמים ללקוח. בשלומוביץ קניין רוחני, נערוך עבורך בקשת פטנט, שלמה וכוללת המוכנה להגשה בכל מקום בעולם. את הבקשה שנכין עבורך תוכל להגיש באמצעותנו, או בכל דרך אחרת, הן כבקשה קבועה, הן כבקשה פרוביזורית, וכן כבקשה בינלאומית ,בישרלא בארה”ב או בכל מדינה שתרצה.

איך אנחנו עושים את זה?

קיימים שלושה שלבים בחייה של בקשת פטנט, עריכת הבקשה, הגשת הבקשה וניהול ההליכים מול משרד הפטנטים (שלב המכונה  Prosecution). השלב הקריטי והחשוב ביותר הוא שלב עריכת הפטנט. ביצוע מקצועי ומוקפד של שלב זה סולל את הדרך למעבר חלק של השלבים הבאים וחוסך הרבה בעיות והוצאות בהמשך הדרך. לכן, בדרך כלל, שלב עריכת הבקשה הוא גם השלב היקר ביותר, ומסיבות מובנות חשוב שתבצעו אותו לפני שתתחילו לגייס את ההון שצריך לשם פיתוח של האמצאה.

רבים פותרים את הבעיה באמצעות הגשת בקשה פרוביזורית שאינה מלאה, כלומר, בקשה שלא כוללת תביעות. אנחנו לא ממליצים לך לעשות זאת מסיבות רבות. אנו בשלומוביץ קניין רוחני,  נאפשר לך, להגיש בקשה מלאה ומפורטת הכוללת תביעות ובנויה באופן מקצועי. אנחנו יודעים שאת/ה-הממציא הוא האדם שמכיר את המצאתו הכי טוב. הניסיון שלנו מלמד שחלק גדול מהמשאבים המושקעים בעריכת בקשת פטנט, הוא העברת הידע מהממציא אל עורך הפטנטים. בשלומוביץ קניין רוחני,  פיתחנו במהלך השנים שיטה ייחודית בין השאר בצורה של שאלון אינטראקטיבי, שמאפשר לכל ממציא לפרט ולהדגים את אמצאתו בצורה המיטבית.
כל בקשות הפטנט שנערכות בשלומוביץ קניין רוחני, מתוכננות ומגובשות באופן אישי, על ידי נח שלומוביץ, מייסד המשרד. עורכי הפטנטים שלנו, שהם בעלי מקצוע מהשורה הראשונה, עורכים עבורך את בקשת הפטנט  העניינית והטובה ביותר על פי הארכיטקטורה, שעורך דין שלומוביץ בונה, ובאופן שבו הפטנט ישרת את המטרות העסקיות שלך.
הניסיון ןשלנו, באסטרטגיית פטנטים, מתאים לכל אמצאה ברמת סיבוך קלה עד גבוהה ובכל תחומי הטכנולוגיה, ההנדסה והמדע. וזאת בזכות הגישה האסטרטגית הייחודית של המשרד, המבוססת על העובדה הפשוטה שפטנט הוא מסמך עסקי משפטי, שנועד למטרות עסקיו ומשפטיות, ואינו מסמך טכני גרידא. גישה זו מביאה אותנו להתמקד בתועלת שהפטנט יכול להעניק לך ולמקסם אותה בהתאם לתוכנית העסקית, ולאופי האמצאה והשוק בה היא אמורה להתקיים.

 

 
Skip to content